Možno sa budete čudovať, ale aj samotná „Queen“ je obyčajné dievča z dediny. V detstve často trávila čas na dvore so zvieratami. Neskôr ju však začal lákať mestský život, ktorý ju zmenil na Zuzanu, akú dnes poznáme.

Preslávila sa najmä prostredníctvom účinkovania v realityshow Hotel Paradise, odkiaľ si ju pamätáme ako dlhovlasú blondínu. Vtedy sa odštartovala jej „kariéra,“ začala fotiť štipľavé fotografie a pohybovať sa vo svete showbiznisu. Okrem toho, že si na chvíľu skúsila byť DJ-kou, sa stala jednou z najvplyvnejších influencerov na Instgrame.

Ľudia si ju často spájajú s jej kontroverzným správaním. Nedáva si servítku pred ústa a púta pozornosť svojim vzhľadom. Netají sa tým, že sa rada obklopuje luxusom, dizajnovými kabelkami či krásnymi šperkami. V minulosti aj párkrát zaexperimentovala a z blond prešla na hnedú, modrú a dokonca aj na jej obľúbenú ružovú.

Na to, že rada skúša nové veci a šokuje, sme si už zvykli. Minulý rok otvorila v centre Bratislavy malú, no neprehliadnuteľnú kaviarničku. Hostí okrem ružovej kávy a koláčikov láka aj krásnou kvetinovou výzdobou. Nesmie tu chýbať ani fotostena na selfie.

Na tejto fotke by ste Zuzanu ani nespoznali.
Na tejto fotke by ste Zuzanu ani nespoznali.
Instagram

Neprešiel dlhý čas a zase prichádza s niečím novým. Pre svojich fanúšikov vymyslela emoji s jej podobizňou. Medzi nimi nesmie chýbať módna tematika, korunky, srdiečka a drahé autá. Niektoré z nich sú vtipné, iné zas poriadne vulgárne! Posúďte sami.

Plačkovej smajlíky si pozrite v našej FOTOgalérii a zistíte aj to, za koľko ich predáva.