Možno sa budete čudovať, ale aj samotná „Queen“ je obyčajné dievča z dediny. V detstve často trávila čas na dvore so zvieratami. Neskôr ju však začal lákať mestský život, ktorý ju zmenil na Zuzanu, akú dnes poznáme.

Preslávila sa najmä prostredníctvom účinkovania v realityshow Hotel Paradise, odkiaľ si ju pamätáme ako dlhovlasú blondínu. Vtedy sa odštartovala jej „kariéra,“ začala fotiť štipľavé fotografie a pohybovať sa vo svete showbiznisu. Okrem toho, že si na chvíľu skúsila byť DJ-kou, sa stala jednou z najvplyvnejších influencerov na Instgrame.

Ľudia si ju často spájajú s jej kontroverzným správaním. Nedáva si servítku pred ústa a púta pozornosť svojim vzhľadom. Netají sa tým, že sa rada obklopuje luxusom, dizajnovými kabelkami či krásnymi šperkami. V minulosti aj párkrát zaexperimentovala a z blond prešla na hnedú, modrú a dokonca aj na jej obľúbenú ružovú.

Na to, že rada skúša nové veci a šokuje, sme si už zvykli. Minulý rok otvorila v centre Bratislavy malú, no neprehliadnuteľnú kaviarničku. Hostí okrem ružovej kávy a koláčikov láka aj krásnou kvetinovou výzdobou. Nesmie tu chýbať ani fotostena na selfie.

Na tejto fotke by ste Zuzanu ani nespoznali.
Na tejto fotke by ste Zuzanu ani nespoznali.
Zdroj: Instagram

Neprešiel dlhý čas a zase prichádza s niečím novým. Pre svojich fanúšikov vymyslela emoji s jej podobizňou. Medzi nimi nesmie chýbať módna tematika, korunky, srdiečka a drahé autá. Niektoré z nich sú vtipné, iné zas poriadne vulgárne! Posúďte sami.

Plačkovej smajlíky si pozrite v našej FOTOgalérii a zistíte aj to, za koľko ich predáva.