Céline Dion už dávno nepatrí len k obľúbeným speváčkam, ktorá vypredáva tisícové haly, ale najnovšie sa zaradila do zoznamu vplyvných módnych ikon. Spolupracuje totiž so známou stylistkou Sydney Lopez, ktorá si vzala do parády jej šatník a vyberá pre ňu outfity na všetky príležitosti.

Céline však nie je jediná  jej prominentná klientka, pretože Sydney sa stará aj o oblečenie takých hviezd ako Kristen Stewart, Emily Ratajkowski či Heather Graham. Zdá sa, že svoj džob si robí dobre, keď je medzi celebritami taká vychytená. Aj z Céline urobila babu, ktorá mý štýl, ale módni odborníci majú aj svoje  horšie dni. Ako inak si vysvetliť svojský look Céline, v ktorom speváčka vyzerala veľmi neštandardne? Áno, skombinovala tam skutočné módne lahôdky, ale výsledný efekt fanúšikovia veľmi neocenili. A dokonca si dali námahu, že spočítali, koľko toot oblečeniet stojí. A budete prekvapené, na akú horibilné číslo sa vyšplhal výsledok.

6930 eur, to je suma outfitu, ktorý mala na sebe Céline. Otázkou je, či je výsledok hodný tej vysokej cifry.
6930 eur, to je suma outfitu, ktorý mala na sebe Céline. Otázkou je, či je výsledok hodný tej vysokej cifry.
Zdroj: archív

Tak teda, počítajme spolu. Oversize kabát s pletenými rukávmi stojí 2950 eur a pochádza z dielne Martin Margiela. Žlté šaty z taftu v športovom štýle stoja 1950 eur a sú z ateliéru tej istej značky ako kabát. Keď sa k tomu pripočítajú  vysoké tenisky za 870 eur a kabelka za 620 eur, výsledná suma je šokujúca. 6930 eur za jediný outfit, v ktorom jeho nositeľka ani nevyzerá dobre. Treba však dodať, že pochádza z čias, kedy ešte speváčku obliekala iná stylistka a možno aj preto, že si Céline za toto oblečenie vypočula poriadnu lavínu kritiky, nahradila ju skúsenejšiou odborníčkou. Našťastie.