Všetky modely topánok i kabeliek objednávajte online alebo bežte kúpiť do predajne, aby ste nezmeškali svoju príležitosť!

Keď stále nemáte jasno v tom, v čom sa budete nosiť ako diva počas slnečných dní, napovieme vám. Kapsulová kolekcia Jenny Fairy od CCC prichádza s topánkami, ktoré sa líšia od všetkého, čo zatiaľ máte.

Kolekcia Midday Cocktail – to sú originálne podpätky, veselé riešenia, jemný závan prepychu, retiazky a strih, ktoré aj z bežného dňa urobia vašu súkromnú párty!

Najnovší počin z dielne návrhárskeho dua Frankiewicz a Różniata je presne tak COOL, ako HOT budú nadchádzajúce letné dni! Na to, aby ste upútali pozornosť nepotrebujete ambientné osvetlenie večera ani prestretý červený koberec. Pódium môže byť vaše i cestou na obed alebo kávu do mesta, keď viete, ako na to.

A vy to viete!

So stúpajúcimi teplotami nemusíte robiť kompromisy medzi glamour štýlom a pohodlím. Emóciu letného luxusu v novej kampani Midday Cocktail stvárňuje brazílska modelka Anita Pozzo, ktorá sa už prešla i po móle, na ktorom sa predvádzali modely značky Balmain.

Voľná špička i päta, nežná retiazka okolo členka, ktorú zladíte s retiazkou na kabelke z rovnakej kolekcie je pozvánkou na príjemne strávené chvíle. Kto si nezabudne oči na detailoch na vrchu topánky, zhlboka sa nadýchne pri pohľade na podpätok, ktorý popiera všetky pravidlá o podpätkoch – a je úžasný!

Zdroj: CCC

Sú dostupné vo farbách, ktoré sa vynikajúco ladia. Čierna, béžová, biela a medená – sadnú či ku kostýmu alebo saténovým šatočkám so špagetovými ramienkami. Outfit doťuknite malou kabelkou – veď čo viac, než úsmev, pohodu a sexy topánky vám v lete treba?

Kolekciu Jenny Fairy Midday Cocktail objednávajte v e-shope www.ccc.eu/sk alebo skúšajte v znovu otvorených kamenných predajniach.

Zdroj: CCC