Pozrite si to najkrajšie z kolekcie Elieho Saaba v galérii.

Jednou z očakávaných prehliadok bola rozhodne tá v podaní libanonského dizajnéra Elieho Saaba. Ten je známy svojimi prepracovanými a honosnými róbami, ktoré milujú aj celebrity. Včera v Paríži predstavil couture kolekciu zloženú z 57 modelov. A práve ten posledný bol čerešničkou na torte!

Čítajte viac:

Wow, pozrite na tú podobnosť! Miss Činčurová ako hollywoodska herečka

Ako je už zvykom pri couture fashion weekoch, myslí sa aj na nevesty a väčšinou záver prehliadky patrí práve svadobným šatám. Podobne ich tak predstavil aj Karl Lagerfeld, aj keď to teda šaty neboli, ale skôr svadobný outfit. V tomto prípade patril záver šou Elieho Saaba našej krásnej Miss Kristíne Činčurovej, ktorá si obliekla práve svadobnú róbu a uzavrela ňou veľkolepo prehliadku.

Na svojom Instagrame odhlalila aj kúsok zo zákulisia a nebránila sa ani slzám šťastia. "Neverím, že sa to podarilo, ale bola som nevesta Elieho Saaba," neskrývala radosť tesne po prehliadke. Nestihla si ani poriadne užiť a jej kroky smerovali na hneď na ďalšiu prehliadku. 

Getty images

Ako prezradil sám dizajnér, inšpiroval sa krásou a sofistikovaným štýlom parížskych žien z dekády 20. rokov. V kolekcii tiež cítiť jemné prvky art deca, jazzové štýlu a všetko sa nieslo príjemných odtieňoch šampanského, pudrovej ružovej či osudovej čiernej. 

Getty images

Ochutnávku nádhernej couture kolekcie si pozritev našej fotogalérii. Garantujeme vám, že to stojí za to! Možno niektoré zo šiat uvidíme aj celebritnej dáme na Oscaroch. 

Čítajte viac:

WOW, gény rozhodne nezaprie! Miss Kristína Činčurová ukázala, po kom zdedila krásu

Slovenské missky v plavkách: Ktorá z nich má NAJsexi postavu?

Miss Kristína Krajčírová ukázala telo bohyne: Pred týmto mužom išla donaha!

Karl Lagerfeld opäť šokoval prehliadkou Chanel: Nevesta v nohaviciach? Prečo nie!