Úspech prichádza vo chvíli, keď sme spokojné samy so sebou, ako zvnútra tak navonok. Ak chceš svoj vzhľad povzniesť a dodať vlasom krásny, žiarivý lesk, siahni po semipermanentnej farbe, ktorá dodá vlasom prirodzený odtieň a zanechá ich neodolateľne lesklé. Tento druh farby je najlepší, keď s farbením začínaš alebo rada experimentuješ. Skvele tiež prekrýva prvé šediny a vo vlasoch vydrží sýta až niekoľko týždňov.

Pri výbere odtieňa sa riaď svojou intuíciou. Najviac ti samozrejme sadne odtieň, ktorý je podobný tvojej prirodzenej farbe vlasov a navyše ju krásne oživí. S prichádzajúcou jeseňou nie je na škodu vlasy o niekoľko odtieňov stmaviť, len si daj pozor, aby si kvôli príliš tmavej farbe nepôsobila zbytočne starším dojmom.

S Casting Crème Gloss od L'Oréal Paris sa nemusíš báť, že si vlasy zničíš a navyše neustále riešiť otravné odrasty. Odtieň vlasov môžeš meniť častejšie ako s klasickými farbami, pokojne podľa nálady! Ak sa chceš inšpirovať, pozri sa tu, ako Casting Crème Gloss baví instagramerku Annu Kadeřávkovú a youtuberku Annu Šulcovú.