Michael Kováčik 

Módny dizajnér a riaditeľ Miss Slovensko ani v týchto dňoch nezaháľa. Hoci sa mu zrušili kvôli koronavírusu dve akcie, týždeň módy, Mercedes Benz Prague Fashion Weekend a jeho prvé  finále Miss Slovensko na pozícií riaditeľa, je stále v plnom pracovnom nasadení. Jeho rúška sú presne také, ako jeho móda. Minimalistické, elegantné a nadčasové zároveň. 

Micheal Kováčik
Micheal Kováčik
Zdroj: Instagram

Vanda Janda

Originálnejšie rúšku by ste na našom Česko-Slovensku hľadali asi márne. Módna ikona a "full time diva", ako sa táto multitalentovaná Slovenka nazýva, vytvorila hneď kolekciu rôznych ochranných rúšok, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani svetový návrhár haute couture. Skvelá práca! Aj s rúškom dokážete byť štýlová... 

Vanda Janda
Vanda Janda
Zdroj: Instagram

Jana Jurčenko 

Slovenská dizajnérska stálica sa rovnako rozhodla zatočiť s koronavírusom najlepšie ako vie! Janka začala s výrobou veľmi zaujímavých rúšok z rôznych materiálov. Strieborná, modrá, červená, farbu a materiál si stačí len vybrať. 

Jana Jurčenko
Jana Jurčenko
Zdroj: Instagram

Nechajte sa inšpirovať aj vy! Ak máte doma šijaci stroj, skúste to aj vy... Návod ako na to, nájdete naoríklad aj na instagrame Lukáša Kimličku.