Medzi také patria napríklad klasické rifle, biele tenisky, či jednofarebné tričká. Ich využitie je ne-smierne široké a dokážete ich nakombinovať na milión spôsobov. S čím všetkým môžete kombi-novať biele tenisky?

Biele tenisky = nadčasový basic kúsok do vášho šatníka

Biele tenisky sú presne tým prvkom šatníka, do ktorého sa oplatí investovať. Pri správnej sta-rostlivosti vám vydržia aj niekoľko sezón a využijete ich na bežné nosenie počas jari, leta aj jesene. Stačí zvoliť správny model, ktorý budete môcť správne kombinovať s kúskami vo vašom šatníku a dostanete skvelý základ šatníka. Ideálne je tiež siahať po modeloch, ktoré sú z kvalitných materiá-lov – napríklad koža alebo vegan koža.

Veľmi obľúbené sú aj plátené biele tenisky, napríklad tie od Converse, ktoré viete kombino-vať k športovým aj elegantným outfitom. Tieto sú však mierne obmedzené počasím, pretože sa nedajú nosiť počas daždivého počasia, čiže ich využijete takmer len počas leta. Napriek tomu sa veľmi dober kombinujú a viete s nimi vytvoriť množstvo skvelých outfitov.

Ako kombinovať biele tenisky?

Jednoducho – môžete ich kombinovať so všetkým. Môžete si ich obuť k saku, košeli, šatám, či overalu. Môžete ich nosiť k letným kúskom alebo ku kabátu. Vysoké tenisky môžete nosiť aj k zimnej bunde. Práve ich variabilita počas všetkých ročných období a k akémukoľvek outfitu zaručuje ich nadčasovosť. Sú skvelou variantou na kombinovanie k odvážnym outfitom, ale rov-nako sa hodia aj k neutrálnym kombináciám.

Medzi skvelé tipy je napríklad kombinácia bielych plátených tenisiek s mom jeans, košeľou a výrazným opaskom. Navrch môžete zvoliť oversized sako a trendy outfit je na svete. Ak chcete staviť na letný outfit, môžete tenisky zvoliť k letným šatám, kvetovanému overalu alebo šortkám s crop topom. Všetky kombinácie sú dovolené, stačí len popustiť uzdu vašej fantázie.

Podľa čoho vyberať nadčasové biele tenisky?

Ktoré biele tenisky sú najviac nadčasové? Ťažko povedať, hlavne ide o veľmi individuálnu záležitosť, pretože každý disponujeme iným šatníkom. Vo všeobecnosti je však dôležité voliť me-nej výrazné a menej mohutné tenisky, ktoré môžete kombinovať k športovým aj elegantným outfitom. Veľmi moderné sú aj sneakers tenisky, ktoré sa vyznačujú zväčša vyššou platformou. Dajú sa krásne kombinovať do ležérnej elegancie a vyzerajú dobre aj na každodenné nosenie.

Plátené tenisky sú vhodné pre ľudí, ktorí rovnako obľubujú eleganciu ako aj športový vzhľad, prí-padne ležérne outfity. Navyše tieto tenisky dodávajú outfitom mladistvý vzhľad, či už v nízkom alebo vysokom prevedení. Pekný prvok môžu predstavovať aj biele tenisky s výrazným logom, ktoré dokážu pritiahnuť viac pozornosti. Rovnako však nešliapnete vedľa aj keď siahnete po klasických modeloch od značiek ako Adidas, Nike, či Puma.

Jedinou veľkou nevýhodou bielych tenisiek je, že si vyžadujú značnú starostlivosť a údržbu. Nie sú vhodné do daždivého počasia, ani na väčšie turistické prechádzky. Sú ideálne práve do mesta, či práce, kde ich nemôžete veľmi zašpiniť. Aj tak si však vyžadujú pravidelné umývanie, aby zostali čo najdlhšie biele a čisté, vďaka čomu ich budete môcť aj dlho nosiť.