Počas piatich rokov na scéne si nás táto diva omotala okolo prsta svojím spevom i jedinečným štýlom. Naposledy tak urobila v klipe jej najnovšieho singlu Demons.

Emmin štýl inšpiruje desaťtisíce fanúšikov nielen na Slovensku, ale aj za hranicami. Je ležérna, je hravá, niekedy nás aj šokuje a VŽDY nás baví detailmi. Aký topánkový štýl je ten jej?

„Keďže obyčajne zvyknem mať „ubehané“ dni, najčastejšie u mňa vyhrávajú pohodlné nízke topánky,“ prezradila Emma a pokračovala: „Dokonca by som povedala, že zvyknem nosiť 4 páry dookola.“ Napriek tomu však má rada aj výnimočné chvíle, kedy si užíva ženskosť spojenú s vysokými topánkami.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

CCC kolekcia jar/leto

Aj keď pri nich vždy trochu tŕpne a trpí. Asi ako každá z nás, ktorá topánky na podpätku nenosí pravidelne, no nie? Keďže ich nenosí často, doma ich nemá viac ako 10 párov. Prevažujú medzi nimi modely v čiernej a béžovej, takže farebnú výstrednosť by ste medzi nimi hľadali márne.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

CCC kolekcia jar/leto

Emma o sebe hovorí, že nie je topánkovou zberateľkou. Ak topánky „znosí“, nedrží ich v skrini, no jednoducho sa s nimi rozlúči. Nestáva sa to však až tak často, pretože sa obklopuje kvalitnými kúskami, ktoré čo-to vydržia. Záleží jej na kvalitných materiáloch, spracovaní a pohodlnosti topánok. Nuda? S tými správnymi topánkami určite nie!

Práve kvôli tomuto pragmatickému vzťahu Emmy k topánkam si značka CCC nemohla vybrať lepšiu lady línie QUALITY, než ju. QUALITY tvoria modely, ktoré sú minimalistické, nadčasové a skvelo sa hodia na viaceré príležitosti. Sadnú ako uliate všetkým, ktorí pri obúvaní uprednostňujú jednoduchú eleganciu. Ak aj vy podliehate módnym výstrelkom iba výnimočne a skôr vás baví kvalita, obujte sa v CCC do QUALITY. Napríklad do modelov značky Gino Rossi. Verte nám, vyzerá presne tak taliansky, ako znie!

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

Krása a štýl majú mnoho podôb. Zaslúžia si byť oceňované rovnako a presne to značka CCC robí. Pomáha stáť nohami pevne na zemi a žiariť každej jednej z nás, nech už sú naše šatníkové chute akékoľvek. A čo vy? Ako vám sadol štýl CCC podľa Emmy Drobnej?