Už 16. februára štartuje ďalší ročník úspešnej speváckej šou SuperStar, ktorá pravidelne otvára dvere do sveta hudby množstvu mladým talentom. Pri tejto príležitosti tvorcovia usporiadali párty, na ktorej nesmeli chýbať známe tváre slovenského šoubiznisu. Do bratislavského klubu sa prišli zabaviť moderátori, speváci, herci či modelky. Dokonalo upravené dámy sa predviedli v sexi outfitoch, na ktorých si dali skutočne záležať!

 

Jasmina Vrbovská Alagič

Od rodičovských povinností si na chvíľu odskočila čerstvá mamička, ktorá bola na večierku predovšetkým pracovne. Moderátorka večera stavila na minišaty, ku ktorým v rovnakej farbe zladila čižmy nad kolená. Okrem bezchybnej figúry predviedla na párty aj nový účes.

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská
Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská
Zdroj: Emil Vaško

 

Veronika Krupa Nízlová

So zmeneným imidžom sa ukázala aj Twiinska, ktorá pútala pozornosť odvážnym kúskom. Pod krátkym topom skrývala vypracované bruško, ku ktorému skombinovala topánky na opätku v rovnakom materiáli.

Speváčka Veronika Krúpa Nízlová
Speváčka Veronika Krúpa Nízlová
Zdroj: EMIL VAŠKO

 

Lucia Mokráňová

Bývalá farmárka sa zabávala v koženkových šatách po kolená, ktoré doplnila vysokými semišovými čižmami a čiernou kabelkou. Lucia prišla na akciu v spoločnosti nového priateľa, ktorého pred fanúšikmi dlho skrývala.

Ex farmárka Lucia Mokráňová
Ex farmárka Lucia Mokráňová
Zdroj: Emil Vasko

 

Emma Drobná & Filip Šebo

Párty si užívala aj víťazka štvrtej série v spoločnosti priateľa Filipa Šeba. Speváčka stavila na športovú eleganciu- k širokým nohaviciam a zaujímavým lodičkám skombinovala čiernu bundu, ktorú neskôr vymenila za sako. Bývalý športovec prišiel v pohodlnom outfite, ktorý ozvláštnil červenými teniskami.

Speváčka Emma Drobná so športovcom Filipom Šebom
Speváčka Emma Drobná so športovcom Filipom Šebom
Zdroj: Emil Vaško

Viac outfitov nájdete v našej FOTOgalérii.