Zlaté sošky už poznajú svojich majiteľov a my sme si posvietili na módne kreácie z červeného koberca, v čom sa predviedli tie najzvučnejšie mená. V našej veľkej fotogalérii nájdete výber toho najlepšieho, čo sa v Los Angeles včera mihlo. Bude sa na čo pozerať!

Lady Gaga

Uplynulý rok bol pre extravagantnú speváčku a herečku naozaj zlomový. Zožala obrovský úspech vo filme „Zrodila sa hviezda“ a ten neutícha ani teraz! Včera večer na seba strhla všetku pozornosť (ako je už u nej zvykom) práve outfitom.

Lady Gaga v róbe od Valentina.
Lady Gaga v róbe od Valentina.
Zdroj: Getty images

Dorazila v obrovskej nebesky modrej róbe od Valentino Couture. Možno budete prekvapené, ale Gaga nie je prvá, ktorá si zahrala úlohu talentovanej speváčky v populárnom filme. Pred ňou si ju zahrala aj herečka Judy Garland v roku 1954 (v druhej verzii filmu). A práve jej vzdala hold touto obrovskou róbou.

Šaty majú síce rozdielnu farbu, ale v detailoch sú si veľmi podobné. Gaga sa opäť raz zapísala do módnej hostórie!

Judy Garland  si zahrala úlohu s menom Vicki Lester v roku 1954 vo filme Zrodila sa hviezda.
Judy Garland si zahrala úlohu s menom Vicki Lester v roku 1954 vo filme Zrodila sa hviezda.
Zdroj: screen shot Warner Bros.

Vizáž zobrala naozaj vážne a to by nebola Gaga, aby nešokovala. Vlasy si nafarbila vo rovnakom oditeni, ako mala šaty.

 Lady Gaga mala modré aj vlasy.
Lady Gaga mala modré aj vlasy.
Zdroj: Getty images

Julia Roberts

Nestarnúca herečka vždy vedela, ako prekvapiť. A podarilo sa jej to aj teraz! Na prestížny večer zvolila naozaj netradičný look a dorazila v kombinácii šiat a nohavíc. Rafinovaný look zdobili tylové šaty telovej farby na jedno rameno, ktoré pôsobili v kombinácii s cigaretovými nohavicami ako vlečka. Outfit jej navrhla dizajnérka Stella McCartney a všetci na sociálnych sieťach šaleli nielen z neho, ale aj zo samotnej herečky, ako skvele vyzerá. A my môžeme len a len súhlasiť!

Julia Robertsna udeľovaní  cien zažiarila.
Julia Robertsna udeľovaní cien zažiarila.
Zdroj: Getty images

Všetky outfity zo slávnostného večera nájdete v našej FOTOGALÉRII. Pár prekvapení vás tam určite ešte čaká. A pridali sme aj bonus - sexi chlapov, ktorí tiež vyrážali dych!