Zlaté sošky už poznajú svojich majiteľov a my sme si posvietili na módne kreácie z červeného koberca, v čom sa predviedli tie najzvučnejšie mená. V našej veľkej fotogalérii nájdete výber toho najlepšieho, čo sa v Los Angeles včera mihlo. Bude sa na čo pozerať!

Lady Gaga

Uplynulý rok bol pre extravagantnú speváčku a herečku naozaj zlomový. Zožala obrovský úspech vo filme „Zrodila sa hviezda“ a ten neutícha ani teraz! Včera večer na seba strhla všetku pozornosť (ako je už u nej zvykom) práve outfitom.

Lady Gaga v róbe od Valentina.
Lady Gaga v róbe od Valentina.
Getty images

Dorazila v obrovskej nebesky modrej róbe od Valentino Couture. Možno budete prekvapené, ale Gaga nie je prvá, ktorá si zahrala úlohu talentovanej speváčky v populárnom filme. Pred ňou si ju zahrala aj herečka Judy Garland v roku 1954 (v druhej verzii filmu). A práve jej vzdala hold touto obrovskou róbou.

Šaty majú síce rozdielnu farbu, ale v detailoch sú si veľmi podobné. Gaga sa opäť raz zapísala do módnej hostórie!

Judy Garland  si zahrala úlohu s menom Vicki Lester v roku 1954 vo filme Zrodila sa hviezda.
Judy Garland si zahrala úlohu s menom Vicki Lester v roku 1954 vo filme Zrodila sa hviezda.
screen shot Warner Bros.

Vizáž zobrala naozaj vážne a to by nebola Gaga, aby nešokovala. Vlasy si nafarbila vo rovnakom oditeni, ako mala šaty.

 Lady Gaga mala modré aj vlasy.
Lady Gaga mala modré aj vlasy.
Getty images

Julia Roberts

Nestarnúca herečka vždy vedela, ako prekvapiť. A podarilo sa jej to aj teraz! Na prestížny večer zvolila naozaj netradičný look a dorazila v kombinácii šiat a nohavíc. Rafinovaný look zdobili tylové šaty telovej farby na jedno rameno, ktoré pôsobili v kombinácii s cigaretovými nohavicami ako vlečka. Outfit jej navrhla dizajnérka Stella McCartney a všetci na sociálnych sieťach šaleli nielen z neho, ale aj zo samotnej herečky, ako skvele vyzerá. A my môžeme len a len súhlasiť!

Julia Robertsna udeľovaní  cien zažiarila.
Julia Robertsna udeľovaní cien zažiarila.
Getty images

Všetky outfity zo slávnostného večera nájdete v našej FOTOGALÉRII. Pár prekvapení vás tam určite ešte čaká. A pridali sme aj bonus - sexi chlapov, ktorí tiež vyrážali dych!