Pozrite si outfity z celebritnej žúrky

Dresscode bola pudrovo-ružová alebo jemná šedá, do ktorej sa zahalili skoro všetky celebrity. Nechýbali ani tie, ktoré si asi pozabudli prečítať informácie na pozvánke. Aj napriek tomu zažiarili a boli stredobodom pozornosti. Celebritná párty sa konala kvôli kozmetickej značke a novým produktom, ktoré Alena Pallová uvádza na trh. Zúčastnili sa aj krásky, ktoré majú s kozmetikou skúsenosti a používajú ju každý deň. O vlastnej kozmetickej značke snívala už dlhšie: „Milujem chodiť do prírody a zbierať kvety aj bylinky. Často som ich doma sušila a vyrábala z nich domáce liečivé masti a kašičky, ktoré sa mi veľmi osvedčili. Aj keď v mojej ambulancii ponúkam profesionálne ošetrenia, liečba by mala pokračovať aj doma. To bol moment, keď vznikla myšlienka mať svoju vlastnú kozmetickú líniu,“ vysvetľuje doktorka Pallová, ktorá sa venuje estetickej dermatológii už dvanásť rokov.

Alena Pallová
Alena Pallová
Emil Vaško

Alena Pallová vlastní kliniku estetickej medicíny a navštevujú ju najzvučnejšie mená šoubiznisu: „Ako dermatologička dennodenne liečim vrásky, akné, rozaceu, pigmentové fľaky, prvé známky starnutia, ochabnutie a povädnutie pleti, ale aj sinavú pokožku, ktorá vzniká následkom stresu, potravinových alergénov a procesom starnutia. A hoci na trhu existuje množstvo prírodnej aj syntetickej kozmetiky, nie sú to prípravky, ktoré dokážu liečiť každý problém. Väčšinou sú zamerané na určité ochorenie, ale ja som hľadala niečo, čo si poradí s každým dermatologickým problémom, s ktorým sa denne stretávam v ambulancii. Biokozmetiku na naozaj vysokej úrovni.“

Čítajte viac:

Celebritná lekárka Alena Pallová vám vyrazí dych: TAKTO jej to pristane!

MÓDNA POLÍCIA z JOJ párty: Pozrite, ako to seklo celebritným tehuľkám

Zuzana Plačková

Zvolila dhé kvetované šaty s výstrihom, ktoré z nej urobili divu. Prekvapením bol aj jej zmenený účes. Táto farba jej rozhodne pristane.

Zuzana Plačková
Zuzana Plačková
Emil Vaško

Jasmina Alagič

Modelka zvolila outfit v štýle kimona, ktorý sa stal veľmi obľúbeným a vidieť ho môžeme čoraz častejšie. Jasmine to naozaj pristalo!

 

Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
Emil Vaško

Čítajte viac:

MÓDNA POLÍCIA z MTV Video Music Awards: Neprehliadnuteľná Madonna a Nicki Minaj iba v sieťke​

Škandál z Karlových Varov: Ani tento rok nechýbal odhalený rozkrok. Komu patril?

MÓDNA POLÍCIA z celebritnej svadby: TWiiNSky vám doslova vyrazia dych!

Všimli ste si to? Kate a Meghan kopírujú princeznú Dianu: Tu je dôkaz!

MÓDNA POLÍCIA z Karlových Varov: Misska prišla s holým zadkom a Verešová prekvapila decentnosťou