Prvé cenné sošky za filmovú a televíznu tvorbu sú odovzdané a teraz si môžete v plenj kráse vychutnať celebritné outfity, ktoré včera predviedli osobnosti na červenom koberci. Pripravili sme pre vás bohatý výber v našej veľkej FOTOgalérii, ktorý si určite nenechajte ujsť.

 

Jennifer Lopez

Speváčka a herečka presne vie, ako zaujať. Tentokrát zvolila naozaj extravagantný look od módneho domu Valentino. Róbe dominovala obrovská mašľa ktorá v pozorných sledovateľoch okamžite vyvolala vtipné reakcie. Začali ju prirovnávať k vianočnému darčeku či baliacemu papieru. Nuž, je pravda, že od divy jej formátu sme zvyknuté na dokonalé kreácie, ale zas komu by viac pristal baliaci papier, ako jej!

Jennifer Lopez s partnerom Alexom Rodriguezom.
Jennifer Lopez s partnerom Alexom Rodriguezom.
Zdroj: Jon Kopaloff/ Getty Images

Jennifer Aniston

Seriálová Rachel ppäť nesklamala a predviedla dokonalý outfit aj vzhľad jej formátu. Zvolila elegantnú čiernu róbu od Dior Haute Couture, ktorá podčiarkla jej dokonalé krivky a pôsobila mimoriadne žensky a sofistikovane. Nechala vyniknúť aj svoje ikonické vlasy, keď ich nechala jemne spustené a zvlnené na plecia. Šperky tiež doplnila len minimálne a v outfite sa len zaleskli. 

Jennifer Aniston v róbe od Dior Haute Couture.
Jennifer Aniston v róbe od Dior Haute Couture.
Zdroj: Frazer Harrison/ Getty Images

Ďalšie celebritné kreácie si pozrite v našej FOTOgalérii