Dominika si totiž už štyri mesiace dáva do tela v prítomnosti kondičného trénera a tímu dievčat, s ktorými pravidelne trénuje a behá. Nechala sa totiž nahovoriť na projekt Who Said Girls Cant´Race, ktorý spustila športová značka adidas, lebo chce podporiť ženy, aby sa nebáli športovať a najmä súťažiť na pretekoch. A tak sa dvanásť dievčat pod vedením trénera Lea Lendvorského rozhodlo, že spolu zabehnú polmaratón v Košiciach, ktorý štartuje 7. októbra. V tíme je okrem Dominiky Ducovej aj influencerka Naty Kerny či blogerka Simona Škodová, ktoré tiež poctivo trénujú.

 

Moderátorka Fashion TV  Dominika Ducová sa už niekoľko mesiacov dobrovoľne ničí:  Prečo sa takto týra?
Zdroj: archív

 

„ Ja som síce chodila aj do športovej školy, ale na výkonoch mi nikdy špeciálne nezáležalo. Behávať som začala najmä preto, aby som sa cítila lepšie a aby som mala lepšiu postavu a krajšie telo. Pred pár rokmi som totiž mala obdobie, keď som nebola celkom spokojná s tým, ako vyzerám,“ priznáva Dominika, ktorá za posledné mesiace úplne dáva svojmu telo zabrať.

 

Moderátorka Fashion TV  Dominika Ducová sa už niekoľko mesiacov dobrovoľne ničí:  Prečo sa takto týra?
Zdroj: archív

 

Od polovice júna maká na štadióne pri kolektívnych tréningoch spolu s ďalšími dievčatami, ale musí behávať aj individuálne, podľa plánu, ktorý jej zostavil tréner. Venuje sa joge, silovému cvičeniu a  po náročných behoch, ktoré sú dlhé aj štrnásť- pätnásť kilometrov, končí Dominika úplne zničená a potom už len padne do postele. „Môj najväčší problém je, aby som sa vôbec dokopala k tréningu. Najťažšie je prinútiť sa obuť si tenisky a vyraziť von, lebo ja som dosť lenivý tvor a večne si hľadám výhovorky. Lenže teraz už nemôžem cúvnuť a nemám na výber, lebo zabehnúť vyše dvadsať kilometrov bez toho, aby som pravidelne trénovala, to sa jednoducho nedá ,“ zamýšľa sa známa moderátorka. „Ale beriem to ako svoju osobnú výzvu, veď kto si dnes môže povedať, že zabehol polmaratón?“

 

Moderátorka Fashion TV  Dominika Ducová sa už niekoľko mesiacov dobrovoľne ničí:  Prečo sa takto týra?
Zdroj: archív

 

Čítajte viac:

Unikli zábery popálenej Češky: Pozrite si video z hrôzostrašnej nehody youtuberky!

Tento módny kúsok sa hodí ku každému typu postavy: Nosíte ho?

Cyklo šortky nepatria len na bicykel: S týmto fashion trendom budete hviezdou ulíc

NAJtrendovejší kabát jesene: TENTO nesmie chýbať ani v tvojom šatníku!

Dobré gény predávajú: Títo fešáci valcujú svet módy. Spoznávate v nich slávnych rodičov?