Na podobných slávnostných večeroch sa pozornosť upriamuje aj na to, kto v akom outfite dorazí. Zaujať a šokovať za každých okolností je priam žiadané a niektoré hviezdy to zvládnu skutočne na výbornú. Aký bol tento ročník?

Módnou kreáciou veľmi nepotešila speváčka Britney Spears. Objavila sa v dlhej róbe telovej farby, ktorá vôbec nelichotila jej postave. Ligotavé aplikácie jej zbytočne pridávali kilá navyše. Nesmelá póza k tomu hovorí za všetko. Pre Britney to mal byť hudobný návrat na scénu a počas večera si zaspievala na pódiu spoločný duet s Iggy Azalea.

Britney Spears
Britney Spears
profimedia.sk

O absolútny šok sa postarala menej známa speváčka menom Dencia. Rozhodne si týmto outfitom ako z vesmírneho filmu zabezpečila päť módnych minút slávy. Viac k tomu asi napísať netreba, stačí sa len pozerať!

Speváčka Dencia
Speváčka Dencia
profimedia.sk

Aby sme neboli len kritické, pozrime si žiarivý príklad, ako to má na červenom koberci vyzerať! Nádhernú kombináciu predviedla modelka Lily Aldridge. Model z módneho domu Balmain v sebe snúbil jednoduchý strih, výraznú farbu aj nápaditý efekt v podobe transparentnej sukne. Kabelka s nápisom je top!

Lily Aldridge
Lily Aldridge
profimedia.sk

Foto: profimedia.sk

Ďalšie outfity si pozrite v našej fotogalérii. Milo prekvapila Celine Dion, ktorá ukázala dokonalú postavu. A jedna speváčka to so šatami neodhadla a mala problém udržať zakryté aspoň intímne partie. Uhádnete, kto to bol?

Čítajte viac:

Outfity týždňa: TOP 5 najlepšie oblečených celebrít