Hoci má len dvadsaťdva rokov, už teraz by mohla „vyučovať“ módny styling. Celý život vyrastala v zahraničí, cestovala a spoznávala svet. Jej módny vplyv aj rozhľad sú preto neprehliadnuteľné. Aktuálne študuje vo Viedni a popri tom rozbieha v Bratislave úspešné podnikanie s luxusným oblečením. Vybavená odvahou, vycibreným vkusom a štýlom sa rozhodla otvoriť obchod pre nadšencov módy s názvom Luxed, kde si už niekoľko mesiacov plní svoj podnikateľský sen.

Založila bazár s luxusným oblečením

Štýlová Slovenka, ktorá na prvý pohľad vyzerá ako sestra Kardashianok či neter Monicy Bellucci, založila svoj bazár už pred rokmi na Instagrame. Považovala ho za platformu, ktorá jej umožňovala vytriediť šatník a posunúť svoje nosené, no plne funkčné a pekné kúsky ďalej cez online. „Cítila som, že Luxed má omnoho väčší potenciál a dokážem túto platformu dostať aj mimo online priestoru,“ hovorí Carolina, ktorá podnikavého ducha zúročila už popri štúdiu na Webster University ako lektorka angličtiny či obchodná zástupkyňa.

VIAC FOTO V NAŠEJ GALÉRII TU

Spočiatku priniesla do bazára len oblečenie zo svojho šatníka, neskôr do tohto predaja zasvätila aj rodinu, kamarátov a známych, čo spôsobilo hotový ošiaľ, a aktuálne sa jej ponuka rozrástla na dámske, detské aj pánske kúsky. „Áno, najskôr som začala predávať svoje kúsky, neskôr maminine a dokonca aj babkine,“ usmieva sa. „Nájdete tu ikonické módne kabelky či tašky od svetových návrhárov a značiek ako Gucci, Givenchy, Chanel, Dior, Hermès, Balenciaga, Fendi, Burberry, Saint Laurent, Valentino, Bottega Veneta, Versace, Prada, Off White, Maison Margiela, Jacquemus, Jimmy Choo, Brunello Cucinelli, Chopard a ďalšie.“ A pozor! Skoro nová kabelka Burberry vás nemusí stáť viac než dve stovky.

"Dopriať si svoj vysnívaný kúsok, ušetriť a navyše pomôcť životnému prostrediu je tá najlepšia vec, aká sa dá v rámci nakupovania urobiť.“
Zdroj: Michal Kiník