Pri príležitosti svojho pracovného jubilea predstavil špeciálnu kolekciu pod názvom YEAR X. Talentovaný návrhár oslavuje už 10 rokov svojej tvorby a počas predchádzajúcich dní predstavil svoju jubilejnú kolekciu s názvom YEAR X. Miláčik česko-slovenských celebrít opäť zožal obrovský úspech a výrazne oslovil priaznivcov módy svojou novou víziou.

VIAC FOTO ZO ŠPECIÁLNEJ KOLEKCIE V GALÉRII TU

V dynamickej show, atmosfére nabitej sugestívnou hudbou a v exkluzívnom predvedení celebritnými modelkami a Misskami z Čiech i Slovenska predstavil 29 modelov ucelenej kolekcie. Jednoduchosť spojená s rafinovanosťou a elegancia so sex-appealom. Táto jesenno- zimná kolekcia je jednoducho ódou na ľahkosť bytia. Je to vízia šatníka modernej a trendovej ženy či muža. Návrhár vo svojej tvorbe stavil opäť na kvalitné materiály ako je vlna, hodváb, bavlna a tweed.

Na móle sa objavila aj Vignerová či Liberty Blake Simon

Modely okrem iných predviedli aj Miss Slovensko 2020, éterická Leona Novoberdaliu, tiež známa česká topmodelka Aneta Vignerová, Miss Česká Republika 2009 a známa modelka a influencerka Liberty Blake Simon. Prehliadkou sa niesol unikátny a jedinečný soundtrack, ktorý na mieru už tradične namixoval populárny Dj Lumiér a v publiku si Michaelovu prehliadku vychutnali známe české i slovenské celebrity ako @Fashionspy Mirka Dobiš, Barbora Franeková, modelka Zuzana Stránska a mnoho ďalších.

Unikátna prehliadka slovenského návrhára prilákala až taký rekordný počet hostí, že usporiadatelia museli zorganizovať mólo špeciálne až na dvoch poschodiach pražskej Chuchle Arény. Viac ako 730 hostí a priaznivcov tvorby Michaela Kováčika tak malo unikátny a nezabudnuteľný zážitok. Jeho originálnu módnu s obľubou nosia aj mnohé známe tváre a osobnosti z Čiech a Slovenska: Simona Krainová, Dara Rolins, Michaela Kocianová, Barbora Franeková, Naty Kerny, Monika Bagárová či Aneta Vignerová, Zorka Hejdová a mnoho ďalších.

VIAC FOTO ZO ŠPECIÁLNEJ KOLEKCIE V GALÉRII TU