Vitajte vo fascinujúcom svete uzavretej spoločnosti, ktorá vás pozýva na neobyčajný zážitok! Presne ten ste mali po vzhliadnutí netradičnej fashion show, ktorá bola koncipovaná ako záhadná expozícia živých sôch, ktorá otvorila bránu do Michaelovho sveta túžby a pôžitkov. Nadšení fashionosti tak mohli byť svedkami transformácie komnát pražského hotela Andaz na miesto zasvätencov značky Michael Kovacik. V tejto jedinečnej atmosfére jeden z najúspešnejších slovenských módnych návrhárov predstavil svoje najnovšie dizajny, ktoré sme mali možnosť obdivovať v intímnom a neponáhľanom prostredí.

Michael Kováčik si pre svoju kolekciu CLUB DE MEMBRES” SS24 vybral luxusné priestory hotela Andaz.
Zdroj: GEZA_ASCHOFF

Túžba patriť niekam je vlastnosťou, ktorá nás definuje a komunikuje naše vnútorné postoje a hodnoty. A práve tieto hodnoty odráža komunita a tvorba Michaela Kováčika - sexapil, odvaha a elegancia. Jeho kolekcia využíva vysoko kvalitné materiály, ktoré väčšinou pochádzajú z lokálneho zdroja. Bavlna, hodváb a flitre sú formované do nových foriem, ktoré odzrkadľujú osobný prístup každého, kto nosí jeho značku. Modely, ktoré predstavil vrámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week boli prevažne unisexové, pretože spájajú svet femininity a maskulinity bez obmedzení. Každý z nás vie najlepšie, po čom vnútorne túži.

Unisexová kolekcia vyrážala všetkým prítomným dych.
Zdroj: GEZA_ASCHOFF

Na prehliadke nechýbali mnohé známe tváre z módneho sveta ako módna návrhárka Ivana Mentlová, české missky Aneta Vignerová, Renata Lagmanová, Jitka Nováčková, modelka a influencerka Zuzana Strazská, Ema Fajnor, Janka Topanka, krásna Mária Dušička, moderátorka Nikol Moravcová, spevák Adam Pavlovčin, či Lina Mayer. Vrámci expozičnej šou sa predviedli aktuálne víťazky Miss Slovensko, Daniela Vojtásová, Kinga Puhová, Petra Siváková a Sonja Kopčanová.

Novú kolekciu Michaela Kováčika predviedli aj víťazky Miss Slovensko 2013.
Zdroj: GEZA_ASCHOFF