Po niekoľkých týždňoch strávených v Kanade zamierili Meghan Markle a princ Harry do Británie, aby si splnili svoje posledné kráľovské povinnosti. Ich súčasťou bola aj návšteva Národného divadla v Londýne, počas ktorej vojvodkyňa predviedla štýlový, ale zároveň cenovo dostupný outfit.

Rovnako ako jej švagriná Kate Middleton, aj Meghan má vo zvyku vyskladať svoj outfit z luxusného oblečenia a doplnkov, ktoré skombinuje s oveľa dostupnejšími kúskami. Aj tentokrát sa rozhodla pre bielu sukňu značky Roland Mouret v hodnote 620 eur a blúzku značky Topshop, ktorá z vášho rozpočtu škrtne len 40 eur. Zvyšok už len doplnila minimalistickou čiernou kabelkou a zlatými doplnkami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Yesterday, The Duchess of Sussex, Royal patron of the National Theatre, visited the Immersive Storytelling Studio in London, where emerging technology like Virtual Reality is being used to develop new forms of emotive storytelling. Recently, The Duke and Duchess of Sussex also visited Stanford University where part of their learning journey included a virtual reality presentation that allows the user to experience life through another person’s point of view. The goal of this method of virtual reality is to enable us to better connect and empathise with each other as people, regardless of race, age or nationality. The Duchess is pictured here with Nubiya Brandon and her hologram, featured in the National’s exhibition ‘All Kinds of Limbo’, which is currently being presented at the Tate Modern. Photo © The Duke and Duchess of Sussex / Chris Allerton

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Ako to už býva zvykom, potom, ako sa blúzka objavila na oficiálnom Instagrame kráľovskej rodiny, sa ihneď vypredala. Na e-shope by však už v týchto dňoch mala byť opäť naskladnená, tak sa poponáhľajte!

Viac inšpirácie nájdete v našej FOTOgalérii.