Pozrite si všetky róby Lucky Hablovičovej z Plesu v opere.

Na jej tohtoročnú róbu si budeme musieť počkať do soboty, ale zaujímalo nás, ktorá bola doteraz jej TOP. A my sme si pre vás pripravili aj prierez všetkých jej plesových outfitov za posledné roky. Okrem toho vám Lucka dá aj mini manuál, ako na plese zažiariť. 

Čítajte viac:

Ste pravidelnou hosťkou Plesu v opere už viac ako desaťročie. Prečo je pre vás práve tento ples výnimočný?

Ples v opere má výnimočnú atmosféru ktorá je nezameniteľná so žiadnym plesom. Historická budova SND mu dáva zvláštne čaro a o ostatné sa vždy postarajú skveli hostitelia. Charitatívny rozmer plesu je pre mňa len potvrdením, že toto je akcia, ktorú chcem aj ja podporiť a vždy sa naňho teším, keďže do spoločnosti chodím už veľmi málo.

Ako si vyberáte plesovú róbu? Máte vždy dopredu predstavu, alebo si necháte poradiť?

Plesovú róbu mi každý rok navrhne môj kamarát Boris Hanečka. Sme v tomto smere už overenou dvojicou, on pozná mňa, ja jeho a obaja sa dopĺňame v tom, aby róba dokonale vystihovala mňa a zároveň bola dôstojnou reprezentáciou jeho tvorby.

Ktorá bola vaša najobľúbenejšia róba za posledné roky, respektíve, ktorá vám najviac utkvela v pamäti či boli na ňu najlepšie ohlasy? A prečo?

Myslím, že najväčšie ohlasy mala rozhodne tá minuloročná s cylindrom. Toľko komplimentov som snáď nikdy nedostala. Moja obľúbená bola aj ta s dlhým plášťom v roku 2016. V tej som sa cítila užasne, aj keď ten plášť bol neskutočne ťažký a korzet uzučký.

2016
2016
Orange

Aké sú podľa vás hlavné atribúty, ktoré by mala spĺňať dokonalá róba?

Dokonalá róba by nemala zatieniť jej nositeľku, ale naopak vyzdvihnúť jej osobnosť. Žena by sa v nej mala cítiť krásna, elegantná a výnimočná. Nie je dôležitá farba ani strih, ale rozhodne by som neskúšala rôzne objednávky cez internet z Ázie. Výsledok väčšinou ani zďaleka nevyzerá ako na fotke. Radšej využiť služby dobrej požičovne alebo zvoliť dostupný model z obchodu a oživiť ho vhodnými doplnkami. 

Čítajte viac:

Aká by mala byť a čo vám nesmie chýbať v plesovej kabelke?

Moja plesová kabelka je vždy miniatúrna, takže je to boj. Zmestia sa tam len nevyhnutné veci, minulý rok to bol rúž, vreckovka a peniaze, a dokonca aj mobil mi musel nosiť Boris vo vrecku smokingu.

A čo črievičky? Cítite sa lepšie v lodičkách alebo sandálikoch?

Ja osobne v sandálikoch, ale je dôležité zladiť topánky s celkovým stylingom a typom roby, takže je to individuálne. Rozhodne však neodporúčam do sandálikov pančušky. Verím, že toto už v dnešnej dobe nenapadne žiadnej dáme. Pri zakrytých pleciach dámy sa zas vyslovene odporúčajú lodičky.

Čítajte viac: