#1 Allose*uál: Se*uálna orientácia, ktorá opisuje niekoho, kto zažíva akýkoľvek typ príťažlivosti k niekomu alebo niečomu.

#2 Amazonka (pozícia): Pokročilá poloha, ktorá je kombináciou misionárky a kovbojky. „Spodný“ partner si ľahne na chrbát s kolenami ohnutými vo vzduchu a „vrchný partner“ sa dostane medzi nohy a pomaly klesá na partnera. Obe strany sú prepletené a top partner používa kolená a ruky na rovnováhu. Ale žiada si to slušnú kondičku.

#3 Anorgazmia: Neschopnosť dosiahnuť orgazmus.

#4 A-Spot: Výčnelok krčka maternice do vagíny, ktorý vytvára malé „vrecko na potešenie“. Niekedy je označovaná ako ženská degenerovaná prostata.

#5 Autose*uál: Niekto, kto k sebe cíti príťažlivosť.

#6 Bareback: Styk bez kondómu. Je riskantný a nebezpečný, pretože to zvyšuje vaše šance na pohlavne prenosné choroby alebo neplánované tehotenstvo.

#7 Butt Plugg (Zátka na zadok): Análna hračka v tvare slzy určená na vloženie alebo „zastrčenie“ do zadnej časti tela.

#8 Ceterose*uál: Niekto, koho priťahuje osoba, ktorá nie je binárna, transrodová, a v niektorých prípadoch aj niekto, kto nie je cisgender. Občas ľudia tiež používajú výraz „skoliose*uál“, ale to nie je správny preklad, pretože „skolio“ znamená v latinčine „krivý“.

#9 Comphet: Znamená „povinnú heterose*ualitu“, čo je škodlivá predstava, že heterose*ualita je jedinou platnou se*ualitou a že všetci by mali byť rovnakí alebo sa to od nich očakáva. Tento pocit je výsledkom heteronormativity.

#10 Cunnilingus: Fantastické slovo, ktoré znamená orálny se*, keď sa vykonáva na niekom s vagínou. Darca používa svoje pery a jazyk, ktorý sa sústredí na vulvu a klitoris.

Anorgazmia je neschopnosť dosiahnuť orgazmus.
Zdroj: Shutterstock

Pokračovanie na ďalšej strane.