Pre svieži letný look pritom stačí len niekoľko kľúčových produktov, ktoré ľahko zaradíte do svojej každodennej beauty rutiny. Nechajte sa inšpirovať oficiálnou vizážistkou pre Avon SR a ČR, Lindou Gunišovou, a doprajte svojej pokožke cez leto oddych.

Neodolateľne zvodný pohľad
Nebojte sa farieb a vystúpte z davu s obľúbenou špirálou Euphoric Featherlight. Nájdete ju teraz v troch sýtych odtieňoch – kobaltová modrá, nápaditá fialová a odvážna čierna. „Osobne si momentálne viac zvýrazňujem oči, aby očarili a upútali pozornosť. Rovnako aj keď líčim sa sústredím predovšetkým na oči,“ radí Linda Gunišová, oficiálna vizážistka pre Avon Slovensko a ČR. Špirála nielen krásne zvýrazní farbu vašich očí, ale dá sa štýlovo zladiť aj s vašimi trendy letnými outfitmi. Kefka v tvare presýpacích hodín je zárukou dokonalej aplikácie a intenzívnej farby. Navyše vďaka zloženiu s ricínovým olejom sa o riasy staráte pri každom nanesení a dodávate mihalniciam dvojnásobný objem i dĺžku.

Zdroj: Avon

Zvýraznite svoje krásne pery
Vyskúšajte tekutý rúž s matným efektom Lip Paint a oživte tak svoj letný look jedným ťahom! Vybrať si môžete až z 10 saténovo-matných odtieňov. Rúž je ako stvorený na letné prechádzky a aplikácia „on-go“ je s ním jednoduchšia ako kedykoľvek predtým vďaka hladkému tvarovanému aplikátoru. Pochváliť sa môže aj výživným zložením s avokádom, kokosovým olejom, bambuckým maslom a vitamínom E, ktoré dodajú perám maximálnu hydratáciu počas celého dňa. „Sama nedám dopustiť na rúže, milujem červené, bordové, hnedé a rôzne výrazné odtiene,“ dopĺňa Linda.

Zdroj: Avon

Manikúra ako zo salónu
Ruky sú vizitkou každej z nás. No vedeli ste, že manikúra je aj perfektným doplnkom letného looku? Spestrite si svoju manikúru jedným z piatich nových odtieňov trendy lakov Pro Colour. Vašim nechtom zaručí trvácnu farbu, lesk a plné krytie a to len jediným ťahom. Manikúra ako od profesionála je tak hotová do pár minút. Kombinujte, hrajte sa, užívajte si!

Ilustračné foto
Zdroj: Avon

Viac o spoločnosti, ako aj o výrobkoch Avon sa dozviete na www.avon.sk.