Osviežte si babie leto romantickým motívom motýľa, ktorý slávil módny boom v 90. rokoch. A teraz je späť v celej svojej kráse.  Farebná inšpirácia priamo z prehliadkových mól  si našla cestu aj do bežnej dostupnej módy. Okrem toho, že motýlí vzor nájdete najčastejšie v podobe potlače na tričkách, blúzkach aj šatách, nežné motívy sa objavujú aj na taškách, náhrdelníkoch a iných doplnkoch. Stačí si len vybrať!

Ako zvládnuť kombinácie

Ak sa cítite trochu niesto pri mixovaní tohto farebného trendu, nebojte sa, pretože existuje veľa spôsobov, ako ho nosiť bez toho, aby ste to zbytočne prehnali. Ak chcete dosiahnuť elegantný vzhľad, skúste spárovať minimalistický top s jedným vyšívaným motýľom s vašimi obľúbenými džínsami.  Alebo sa sústreďte len na výber doplnkov, ako je iskrivý náhrdelník alebo trblietavé sponky, do hravého vzhľadu. Pre tie odvážne je tu inšpirácia od dizajnéra Zang Toi, ktorý vytvoril 3D aplikácie motýľov na minimalistických šatách.

Zang Toi: Viacerí dizajnéri sa pohrali s 3D rozmermi a ozdobili nimi minimalistické šaty.
Zang Toi: Viacerí dizajnéri sa pohrali s 3D rozmermi a ozdobili nimi minimalistické šaty.
Zdroj: Profimedia

Vzor je istota

Dobrou správou je, že motýle si nájdu svoje miesto aj v jesenných kolekciách. Preto letné kúsky určite neodkladajte. Vzor motýľov mimoriadne pristane letným šatám, ktoré hravou kombináciou s teplejšími kúskami vynosíte celú jeseň. To isté platí aj doplnkoch, ktoré pre zmenu osviežia každý jesenný look a pridajú mu romantický nádych.

Jasmine: Bude vám stačiť aj jedna výrazná aplikácia v tvare motýľa.
Jasmine: Bude vám stačiť aj jedna výrazná aplikácia v tvare motýľa.
Zdroj: GETTY IMAGES