Cez leto sme vyhľadávali najmä voľnejšie kúsky oblečenia, ktoré by sme nemali na tele doslova nalepené. To predsa v 30°C nie je nič príjemné. Teraz sa nám však s miernym ochladením počas dňa naskytujú úplne nové možnosti. Čo by ste povedali napríklad na korzet? Zdá sa vám príliš odvážny? To vôbec nevadí, ak chcete, môžete ho predsa šikovne ukryť pod štýlové sako.

Kým sa v minulosti korzety nosili len v spojitosti so spoločenskými šatami, dnes sa stávajú súčasťou každodenných outfitov. Niektorí ich síce vnímajú ako vulgárne, všetko však závisí od toho, ako zvládnete ich kombináciu s bežnými kúskami oblečenia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

What do we say to this mix?

Príspevok, ktorý zdieľa monique agar (@mon.agar),

Aby ste sa vyhli nevhodným kombináciám, určite ich nespájajte so sukňou. To už by bolo výstrednosti na jeden outfit viac než dosť. Namiesto toho ich zlaďte s nohavicami podľa toho, ako decentne počas dňa potrebujete pôsobiť. Ležérnosť a jemnosť výsledného outfitu docielite kombináciou s džínsami, ak však zvolíte slušnejší variant nohavíc, veľmi rýchlo stvoríte outfit v štýle casual. Potom už chýba len predĺžené sako a je na svete outfit ako lusk.

Viac inšpirácie nájdete v našej FOTOgalérii.