Uvedenie kolekcie si prišli vychutnať módne nadšenkyne a už pred spustením predaja čakali pred predajňou, aby si ulovili svoje kúsky. A čo môže byť lepšie, ako keď vám s výberom poradí odborník na slovo vzatý. Lukáš Kimlička nechýbal pri predstavení a jeho cenné rady si zákazníčky s radosťou zobrali k srdcu a spokojné si odniesli štýlové kúsky, ktoré určite vynosia celú jeseň.

Ak ste Lukáša nestihli priamo v predajni, my sme ho pre vás vyspovedali a poradí vám, čo si vybrať, aby ste boli celú jeseň štýlová. Pustite si rozhovor a nechajte sa inšpirovať!

Motto kolekcie

Najnovšie kúsky z kolekcie H&M Studio nesú heslo power woman. Tá si najnovšie posvietila na modernú ženu, ktorá presne vie, čo chce. Aj preto je každý kúsok navrhnutý tak, aby sa v ňom cítila pohodlne a sebavedome 24/7.

Taliansky vlnený kabát s výraznými vypchávkami na pleciach, vlnený oblek s nohavicami, ktoré majú zvýšený pás, kožené nohavice, ale aj elegantné blúzky či kvalitné vlnené šaty. Aj farebná paleta je pestrá, strieda sa v nej machovozelená, jemná žltá, ale tiež zemité odtiene hnedej, červenej či striebornej, ktoré priam privolávajú jeseň.

Kvalitný kabát je základom jesenného šatníka.
Kvalitný kabát je základom jesenného šatníka.
Zdroj: H&M

Tmavý elegantný kostým v kombinácii so zmyselnými detailmi ako nežné ženské košele či blúzky alebo minimalistické šaty sa dokonale postarajú o imidž sebavedomej ženy. Čerešničkou na torte sú elegantné šaty s flitrami, kožené topánky, veľké nápadité náušnice či hodvábne šatky.

Celú kolekciu si vychutnajte v našej FOTOgalérii a vyberte si svoje vysnívané kúsky, ktoré sú už v predaji v Eurovei aj online.