Kráľovský pár si tento týždeň plní povinnosti na pracovnej ceste v Škótsku, kde princa Williama sprevádza aj pôvabná Kate. A znova prekvapila nádherným outfitom. Vojvodkyňa je známa tým, že rada recykluje kúsky zo svojho šatníka, nemá problém nosiť aj cenovo dostupné značky a často sa necháva inšpirovať outfitmi princeznej Diany, čím si symbolicky uctieva jej pamiatku. Pridáva im moderný šmrnc a vždy jej to mimoriadne pristane. A výnimkou nie je ani jej posledný look, ktorý vzbudil veľký záujem fanúšikov.

Kate stavila na populárne ladenie outfitu tón v tóne a zvolila výraznú kráľovskú modrú. Je to odtieň, ktorý náramne pristane blondínkami aj brunetkám. To potvrdzuje aj porovnanie s Lady Di, ktorá sa tiež objavila v podobnom outfite v roku 1992. To potvrdzuje, že jej štýl bol naozaj nadčasový a dokonale pôsobí aj dnes.

Princezná Diana v rovnakom outfite v roku 1992.
Zdroj: Twitter

Vojvodkyňa ho poskladala z jej obľúbených značiek, ktoré často nosí. Sako si dokonca môžete kúpiť aj vy, keďže z populárneho reťazca Zara v hodnote 49,95 €. Doplnila ho plisovanou sukňou značky Hope v hodnote 95 libier.

Kate sa často pri výbere outfitu inšpiruje Lady Di.
Zdroj: Instagram/people

Pripravili sme pre vás aj bohatú FOTOgalériu, kde si môžete prezrieť ďalšie podobné outfity, ktorými Kate aj Diana očarili. Ich štýl a cit pre módu nikdy nevyjde z módy! A pripravili sme aj prehľad jej outfitov, ktoré Kate šikovne zrecyklovala na niekoľko príležitostí.

Páči sa vám outfit, ktorý si obliekla vojvodkyňa Kate?