Deniska tajne sníva o tom, ako si zadováži karavan a precestuje svet. „V lete chcem s deťmi navštevovať miesta, o ktorých čítame v knihách a hľadáme si ich na mape, dať im pravé hodnoty a cestovateľské zážitky. Ukázať im, ako vyzerá sloboda odpútaná od materializmu,“ hovorí azda najkrajšia slovenská jogínka, ktorá cestuje nielen s deťmi, ale aj so svojím partnerom, známym šéfkuchárom Andreom Enom.

„Cestovanie som prepojila aj so svojimi jogovými pobytmi. Ak by ste sa chceli pridať, najbližšie sú na Malorke, v Indonézii či na Bali,“ plánuje nežná blondínka. A aká je jej predstava top leta? „Dokonalé leto je len také dokonalé, aké si ho sami urobíme,“ apeluje Denisa, ktorá sa už teraz nevie dočkať ovocia z babkinej záhrady a byliniek, ktoré sa pomaly prebúdzajú k životu. Bez leta si však nevie predstaviť ešte jeden zážitok. Festivaly. „Sú nádherným prepojením hudby, pohybu a slobody. Každý si môže obliecť, čo sa mu páči, bez ohľadu na vek či pohlavie.

Toto leto určite nevynechá jogový festival Mana stay v Bratislave a Grape v Trenčíne.
Zdroj: Archív D.Š.

Minulý rok doslova vyrazila dych svojím dokonalým festivalovým outfitom. Pritom ako tvrdí, vôbec nemá šatník plný festivalových kúskov, pri výbere oblečenia sa riadi skôr vlastným vnútorným nastavením. „Áno, ľudia ma ako jogínku poznajú skôr bez mejkapu a v športovom oblečení, ale na festivaloch je krásne práve to, že môžete prepojiť svoju umeleckú dušu, vyblázniť sa pri výbere oblečenia a mať pocit, že aspoň na chvíľku odídete do inej dimenzie, bez strachu z vojny, bez závisti a honby za peniazmi.“

Toto leto určite nevynechá jogový festival Mana stay v Bratislave a Grape v Trenčíne. „Verím, že raz na vlastnej koži zažijem aj hudobný festival Coachella či Burning Man, ktoré sa konajú každoročne na západe USA.“ A čo sa jej na nich najviac páči? „Že sú pod holým nebom, cez deň aj noc, na výber máte z viacerých stageov, kde nájdete rôzne hudobné štýly, stánky s jedlom, malé miestne obchodíky a umelcov z rôznych sfér a je len na vás, ako a s kým tento čas strávite.“ A my len súhlasíme!

S kamarátkou a moderátorkou Máriou Zelinovou.
Zdroj: Archív D.Š.