Seriál Priatelia už takmer tri desaťročia patrí k najpopulárnejším televíznym šou a stále si získava nových a nových fanúšikov. Preto pozornosti sledovateľom neunikli veľmi povedomé šaty, v ktorých sa Jennifer Aniston objavila na nedávnom zábere so svojim kaderníkom Chrisom McMillanom. Ukázalo sa, že tento kúsok ukoristila priamo o šatníka svojej najlepšej kamarátky a hereckej kolegyne Courtney Cox.

Čierne kvetinové šaty s véčkovým výstrihom a čipkovaným lemom mala v jednom z dielov seriálová Monica Geller. Herečka dokonca prezdieľala zábery zo seriálu s otázkou: „Zdajú sa vám tie šaty povedomé? Stále na to mám!"

Populárne šaty stále nosí Jennifer Aniston.
Zdroj: Instagram/jenniferaniston

Následne na to zdieľala aj fotku s kaderníkom McMillanom, čím potvrdila nielen to, že ich vlastní, ale aj to, že aj po tých rokoch vyzerajú stále skvele. A ona v nich!

Úprimne povedané, pravdepodobne by ste si mohli vziať čokoľvek z kostýmového šatníka Priateľov a presvedčivo to nosiť. Takto to potvrdila aj samotná Jennifer. Pravdepodobne v tom čase, keď si uchmatla z nakrúcania tento kúsok, nevedela, že tento štýl obliekania sa vráti do módy. Minulý rok sa herečka priznala magazínu People, že šaty sú v jej vlastníctve. "Išla som do jej šatne a vytiahla som šaty, ktoré mala na sebe Monica. Mám ich stále a nosím ich dodnes a sedia mi," pochválila sa. A teraz sme ich na nej mohli vidieť v plnej kráse.

Pozrite si ďalšie ikonické outfity v našej FOTOgalérii, ktoré mala Jennifer v Priateľoch. 

Pristanú retro šaty zo seriálu Priatelia Jennifer Aniston?