38-ročný návrhár módneho domu Schiaparelli stavil na extravaganciu a eleganciu z medzivojnového obdobia, primárne sa chcel dizajnom vrátiť k začiatkom krajčírskeho remesla zakladateľky Elsy Schiaparelli.

Kylie Jenner dorazila na prehliadku počas parížskeho týždňa módy v šatách značky Schiaparelli, ktoré na seba okamžite stiahli všetku pozornosť. "Kráska a zviera" sa nestretli s prílišným pochopením, to však ešte nikto netušil, že sa objavia aj na móle.

Názory fanúšikov sa rôznia, niektorí hovoria o oslave ženskosti, prírody a sile feminizmu, iní sa zhodujú v tom, že takéto motívy v dnešnej dobe nemajú na prehliadkach žiadne miesto. V galérii nájdete najzaujímavejšie outfity z červeného koberca, avšak rozhodne pútala najväčšiu pozornosť práve Kylie Jenner.

Na sociálnych sieťach sa strhla obrovská vlna kritiky a hejtu, v ktorých módny dom aj úspešnú podnikateľku a influencerku obvinili z podpory lovu šeliem, násilia na zvieratách a celý dizajn šiat označili za nechutný a chorý. Čo si myslíte vy? FOTO nájdete v GALÉRII.