Oversized strih

Ten bude pôsobiť doslova ako plátno a nádherne na ňom vyniknú nápadité obrázky aj motívy. A pokojne stavte aj na tie naozaj netradičné, ktoré upútajú pozornosť na prvý pohľad. Niektoré značky sa zahrali aj s doplnkami, dokonca sa vám podarí zohnať kabelku s rovnakým motívom. Bude to kombinácia tón v tóne po novom. Výrazné vzory zjemníte jednofarebným kúskom. Najlepšie v pastelových odtieňoch.

Pastelové pruhy

Nesmrteľný vzor môže byť zradný ku krivkám postavy. Zárukou úspechu sú zvislé prúžky so subtílnejšou hrúbkou a, samozrejme, v nežných farbách. Trúfnite si na populárnu „pyžamovú“ súpravu, ktorej štýlovosť podčiarknu tie správne doplnky. Výrazné komixové motívy sú hitom a je to vzor, ktorý k sa pruhom dokonale hodí. Doprajte si ho na kabelke aj na sandálikoch. Aby súprava nepôsobila naozaj ako pyžamo, vytvarujte si krivky opaskom.

Chcete byť módnou ikonou? Naučte sa správne nosiť a kombinovať vzory!
Zdroj: Tomáš Thurzo

Žiarivé neóny

Na podklade výrazných farieb získajú vzory neobyčajný šmrnc. Pokúste sa dodržať ho v dvoch či troch odtieňoch a výsledný look bude dokonale zladený. K vzorom bez problémov dolaďte tričko s nápisom. Vmixujte vzor aj do outfitov so športovým nádychom. Pridajú im ženský nádych!

Vrstvenie

Letné vzorované šaty vám určite v šatníku nechýbajú. Ak máte v skrini tie z minulého roka a potrebujete im dať nový šmrnc, vyrieši to tričko s potlačou. V šatách na ramienkach vyzerá štýlovo! Drobné aplikácie na tričku tiež dotvoria želaný efekt vynoveného outfitu. Vzory môžu opticky skracovať postavu, nezabudnite preto na vysoké podpätky či platformy.