V sobotu večer bola pražská O2 Aréna opäť vypredaná! Tentokrát sa o to postarala jedna z najväčších speváckych ikon Česka a Slovenska, Dara Rolins, ktorá koncert kompletne vypredala za 3 dni. Neuveriteľné? Pre speváčku jej rangu žiadny problém. Samotný Leoš Mareš tento koncert označil za "najlepšiu šou v histórii šoubiznisu" a tí, ktorí tam boli, mu určite dali zapravdu.

Dara Rolins a jej veľkolepý narodeninový koncert v pražskej O2 Aréne.
Zdroj: Instagram dararolins_vermi

Slovenská kráľovná popu zažiarila v mnohých outfitoch, ktoré mal na "svedomí" obľúbený stylista celebrít, Andrej Kusalík. Už prvý outfit, v ktorom odpálila velkolepú šou, všetkým vyrazil dych.

Trbietavé body doplnila o čižmy, ktoré  doslova "rozžiarili" celú 20-tisícovú arénu.  Čižmy s kryštálmi značky Jimmy Choo sú azda najdrahším kúskom módneho gigantu a jednou z majiteliek sa stala práve Dara. Ich cena je astronomická - 8 tisíc eur a podľa zákulisných informácií to mal byť štedrý darček od jej partnera, futbalovej legendy Pavla Nedvěda.

Ten si ju mimochodom rád rozmaznáva a splní jej všetko, čo jej na očiach vidí. Keďže priznal, že Dara bola jeho detskou láskou, ktorú si vysníval, ani sa nečudujeme. VIAC FOTO z koncertu v pražskej O2 aréne aj FOTO luxusných čižiem, nájdete v GALÉRII.