Vysoké podpätky sú magnet pre mužské pohľady. Čím vyššie tým lepšie a verte, že kedykoľvek si ich obujete, rozhodne nebudete mať núdzu o mužskú pozornosť. Otázne je, či ju chcete aj na úkor toho, že vás nebudú zaraďovať práve k najslušnejším členkách ženského pokolenia! Ono totiž – vysoké podpätky sú ako dvojsečná zbraň a špeciálne, ak sa bavíme o čižmách. Zakaždým, keď si ich obujete, pohybujete sa na veľmi tenkom ľade medzi slušnosťou a vypočítavosťou, ktorou všetkých mužov dostanete do úzkych. Ak sa však naučíte ako ich správne nosiť, v tom prípade budete mať v rukáve poriadny tromf!

 

ČO ÁNO?

Ak ste obdarovaná štíhlou a súmernou postavou, potom to s vysokými čižmami máte o niečo jednoduchšie. Ako obuv k šatám pôsobia pekne, elegantne a keď sa naučíte zladiť štýl, budete vyzerať naozaj neodolateľne.

Vysoké čižmy kombinujte k jednoduchým kúskom.
Vysoké čižmy kombinujte k jednoduchým kúskom.
Zdroj: Shutterstock

To, čo sa vyplatí, je vykompenzovať výstrednosť čižiem kúskom, ktorý pôsobí maximálne asexuálne. Ničím výrazný, jednoduchý strihovo a aj materiálovo. Presne týmto vzbudíte dojem, že ste vlastne celkom nevinná. Paradoxne – práve toto u mužov zaberá najviac. Žena, ktorá ukáže len kúsok, no popri tom je taká príťažlivá, že muž by ju najradšej celú vyzliekol!

Okrem asexuálnych strihol dobre pôsobí aj farebná jednoliatosť. Nemá zmysel kombinovať čierne čižmy s červenými krátkymi nohavicami. Ale ak zvolíte všetky tieto kúsky v čiernej, alebo aspoň v podobnej farbe a vzájomne ich prepojíte silonkami, potom budete vyzerať skutočne sexy a slušne zároveň!

Outfit sa snažte ladiť do jednotných farieb.
Outfit sa snažte ladiť do jednotných farieb.
Zdroj: Shutterstock

Pokračovanie na ďalšej strane.