Pre usmiatu tmavovlásku bolo písanie blogov najskôr len koníčkom, no postupne sa stalo súčasťou jej života. Aj keď často zažívala chvíle, že s písaním mala chuť prestať, potom si predstavila samu seba bez blogu. Jednoducho to nešlo. „Blog je mojím dieťaťom a odložili by ste niekam svoje dieťa? Nie. Ja som vďaka nemu spoznala svoju najlepšiu kamarátku, s ktorou som v Prahe niekoľko rokov bývala, a otvoril mi aj veľa dverí a možností. Blog mi prináša nové zážitky a príležitosti. Je to čosi ako vylepšený životopis,“ smeje sa Rebeka.

Čítajte viac:

Sexi exfarmárka Jana Hrmová si už 3 roky holí tvár: Prečo to robí?

Beauty challenge Banášová vs. Kimlička: Komu išlo líčenie lepšie?

Drdol musí byť! 6 spôsobov, ako jednoducho a efektne vyčesať vlasy

Blogerka Rebeka prezradila, čo miluje najviac na blogovaní: Nevie si už bez toho predstaviť život
Zdroj: Archív R.Š.

Samozrejme, kvôli tejto práci sa venuje aj móde, ktorá ju neskutočne baví. Rada nakupuje v sekáčoch, kombinuje vzory, vytvára nové kombinácie a ochotne sa o ne delí so svetom. „Dobre si uvedomujem, aký vplyv majú blogy, a tak sa snažím brať módu zodpovedne. Bez tlaku na ľudí, ktorých spoločnosť núti čoraz viac nakupovať. Mám však šťastie, pretože moji čitatelia sú skvelí a majú správne nastavené hodnoty.“ Práve čitatelia fungujú ako jej spätná väzba a mnohé veci prežívajú spolu s ňou. Vedia, kedy je šťastná, aj to, kedy je smutná alebo má zlý deň.

Blogerka Rebeka prezradila, čo miluje najviac na blogovaní: Nevie si už bez toho predstaviť život
Zdroj: Archív R.Š.

Foto: Archív R.Š.

„Vtedy ma najviac poteší, keď mi napíšu, že som ich v niečom inšpirovala či podporila, alebo že im môj blog zmenil život. Vtedy viem, že to, čo robím má zmysel nielen pre mňa, ale aj pre iných. Móda sa síce môže zdať povrchná, ale isto všetci vieme, ako dokáže ľudí spojiť. A o to ide. O ľudí, lásku, radosť!“

Čítajte viac:

Speváčka Celeste Buckingham je v tom! Tento fešák je jej nový frajer!

FOTO: Chcete tetovanie? Z týchto na Instagrame odpadnete!

Nechajte svoje telo rozkvitnúť: Tetovania jarných kvetov vás ohromia!

Twiinsky oslavovali narodeniny: Bola z toho veľká žúrka ako minulý rok