@zrzkastyle si vyberá:

@zrzkastyle
@zrzkastyle
Zdroj: CCC

1. HNEDÉ LODIČKY
Krásne predĺžia nohu a zladíte ich absolútne so všetkým. Či už tón v tóne s hnedými odtieňmi, alebo nimi neutralizujete pestrofarebný outfit.

2. ZLATÉ SANDÁLE BEZ PODPÄTKU
Na leto ideálna voľba, ktorá na opálenej pokožke prekrásne žiari. Farebne sa hodia ku všetkému a navyše na nohe pôsobia ako šperk. Obujte si ich na pohodlný deň na pláži no skvele doplnia aj spoločenské šaty na letnú svadbu.

3. ČERVENÉ SANDÁLE NA PODPÄTKU
Keď máte chuť upútať na nohu pozornosť, červená je jasná voľba! A nezáleží na tom, či máte na sebe koktejlové šaty alebo džínsy s bielou košeľou, váš krok si všimne každý.

4. BIELE TENISKY
Základ bežných a športových outfitov, ale svojou jednoduchosťou neublížia ani šatám.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nová kolekcia CCC

 

@alexxiew si vyberá:

@alexxiew
@alexxiew
Zdroj: CCC

1. ČIERNE ŠĽAPKY
Existuje vôbec využiteľneší kúsok na horúce dni, ktoré nás v blízkej dobe čakajú? Nezabúdajte, že šľapky nosíme najčastejšie naboso. Mali by sme preto dbať na ich pravidelné čistenie a na to, aby boli vyrobené z kvalitných materiálov.

2. ČIERNE TENISKY
Ak pre vás univerzálnym pohodlným kúskom nie sú tie biele, určite si zaobstarajte jedny čierne. K sukni, nohaviciam či šatám, do mesta, do lesa i do práce. Výhodou týchto tenisiek je, že na nich nevidno každú špinku, ako pri tých bielych.

3. BIELE SANDÁLE NA PODPÄTKU
Biela farba na leto? Jasné! Obujte si do nej opálené nohy s upravenou pedikúrou a zlaďte ich s pastelovými, zemitými či výrazne živými farbami. Letnému rande mestom či sobotnému drinku s priateľmi vdýchnu sviežosť a hravosť.

4. BÉŽOVÉ LODIČKY
Univerzálne topánky na podpätku sú béžové lodičky. S džínsovinou do mesta, so sakom do práce a s ľahkými šatami na slávnostnejšie večery. Splynú s nohou a nechajú vyniknúť zvyšok vášho outfitu.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nová kolekcia CCC

Máte aj vy svoju štvorku? Nechajte sa inšpirovať novými kolekciami značky CCC, v ktorej si ju určite vyberiete!