Táto dojemná a originálna žiadosť o ruku nás úplne dostala.

Myslíte, že romantici už vymreli? Po takejto žiadosti o ruku zmeníte názor!

Ak ste si mysleli, že romantici už dávno vymreli, tak ste na poriadnom omyle. Len romantik môže predsa zinscenovať žiadosť o ruku, takýmto netradičným a dokonale premysleným spôsobom.

Ukážeme vám, ako na to!

Beauty inšpirácia priamo z Fashion Weeku: Vieme, ktoré horúce trendy sa oplatí vyskúšať!

Jeseň so sebou prináša pestrú škálu farieb, tak prečo ich nezakomponovať aj do líčenia? Ozvláštnite svoju mejkapovú rutinu horúcimi trendmi priamo z newyorského Fashion Weeku! Postačí vám na to len zopár must have produktov od značky Maybelline.

Leonardo DiCaprio mal vždy tie najkrajšie ženy. Toto sú ony!

V posteli mal najkrajšie ženy sveta: Zoznam bývalých partneriek Leonarda DiCapria vás dostane

O Leonardovi DiCapriovi nemožno hovoriť len ako jednom z najznámejších hercov súčasnosti. Už roky ho sprevádza aj povesť jedného z najväčších zvodcov.

Slovinsko má turistom čo ponúknuť.

Slovinsko je skrytý poklad Európy, tieto zábery vám pravdepodobne vyrazia dych!

Slovinsko je často turisticky zaznávanou krajinou, keďže susedí so známymi dovolenkovými destináciami ako Taliansko či Chorvátsko, kam ročne mieria tisíce turistov.

Vďaka sexuálnej diéte môžete mať telo ako bohyňa, vyskúšate?

Sexuálna diéta: Áno, najviac kalórií spálite v posteli, no treba poznať TIETO triky

Raňajky „šampiónov“ nemusia byť len v podobe vajíčok či ovsenej kaše. Doprajte si poriadnu porciu sexu, pri ktorom spálite kopu kalórií. To sa pred dovolenkou zíde, však?

Hot video

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hlavnou témou 7. ročníku Fashion Sparkling Charity Night bolo 30. výročie Zamatovej revolúcie. Soňa Skoncová predviedla model od Jany Pištejovej inšpirovaný touto myšlienkou.

MÓDNA POLÍCIA z Fashion Sparkling Charity Night: Pozrite, kto bola hviezda večera!

Na charitatívnej akcii sa zúčastnilo mnoho osobností z kultúrneho a spoločenského života, z medicínskej elity či športu. Pozrite, v akých róbach zažiarili prítomné dámy! 

Tak ako to teda je?

Najväčšie mýty a fakty o botulotoxíne: Čo všetko ste o ňom ani netušili?

Ročne sa vo svete urobí približne 6 miliónov estetických ošetrení botulotoxínom. To, či ho má aj vaša šéfka, zbadať nemusíte. Ak si ho predsa len všimnete, kontakt na „autora“ si radšej nepýtajte.

Bláznivým diétam podľahla aj Kim Kardashian.

Bláznivé diéty, ktoré držia celebrity. Neuveríte, aký koktejl pije Kim Kardashian

Posadnutosť dokonalým telom nie je hádam nikde tak populárna ako v Hollywoode. Tlak na hviezdy, aby vždy vyzerali dokonalo, je obrovský. Často ich ženie do absurdností.

Sarah Rafferty

Toto je päť seriálových herečiek, ktoré poplietli hlavy mužom na celom svete

Mladý, starý, Slovák, Španiel, všetci radi obdivujú krásne ženy. Najmä v televíznom a filmovom prostredí sa to nimi doslova hemží a my sme pre vás vybrali 5 krások, ktoré počas svojej kariéry pomotali mužom hlavy.

Vo filme veľakrát zachraňujú svet, v realite utekajú pred pavúkom!

Najbizarnejšie fóbie známych hviezd: Neuveríte, čoho sa boja!

Fóbie hviezd šoubiznisu sú niekedy skutočne bizarné. Pri niektorých sa pozastavíte a poviete si, že tí sa boja už naozaj všetkého - aj točiacich sa dverí v nákupných centrách. A minimálne v jednom prípade budete mať pravdu!

Radi nasledujete svetové fashion trendy? Tu je pár trikov, ako sa nimi riadiť aj počas jesene!

Radi nasledujete svetové fashion trendy? Tu je pár trikov, ako sa nimi riadiť aj počas jesene!

Pani jeseň nás už minulý týždeň obdarovala nádherným slnečným počasím. Mnohé terasy v meste opäť praskali vo švíkoch, keďže každý z nás si chce z babieho leta ukradnúť čo najviac. Veď predsa - ktovie kedy zas budeme mať možnosť vyhrievať sa na teplom slniečku. Takéto počasie je však ideálnym aj na prevetranie nášho šatníka.